calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 420 ofert
aktualne
275 000 zł
45.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
275 000 zł
45.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6043.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
235 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4875.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
52.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Celuloza
aktualne
330 000 zł
52.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Celuloza
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6274.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
320 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6584.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
54.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
449 000 zł
54.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8178.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
340 000 zł
65.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
340 000 zł
65.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5190.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
72.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
420 000 zł
72.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5769.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
272 000 zł
49.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
272 000 zł
49.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5526.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
84.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Michelin
aktualne
499 000 zł
84.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Michelin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5918.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
700 000 zł
118.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
700 000 zł
118.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5907.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
165 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
165 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4125 zł
Szczegóły oferty
aktualne
645 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
645 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12169.81 zł
Szczegóły oferty