calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 420 ofert
aktualne
270 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
270 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4448.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
50.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
299 000 zł
50.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5881.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
369 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5951.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
64.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
360 000 zł
64.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5616.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
365 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6517.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
165 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
750 000 zł
165 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Liczba pokoi 7
  • Cena za m2 4545.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
389 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6274.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
300 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
300 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5882.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
207 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
750 000 zł
207 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3623.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
255 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5204.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
800 000 zł
122 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
800 000 zł
122 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6557.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
168 000 zł
29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
168 000 zł
29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5793.1 zł
Szczegóły oferty