calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 420 ofert
aktualne
850 000 zł
200 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
850 000 zł
200 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4250 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
69.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
339 000 zł
69.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4844.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
385 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
53.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
339 000 zł
53.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6297.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
49.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
349 000 zł
49.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7103.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
144.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
750 000 zł
144.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5195.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
50.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
299 000 zł
50.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5874.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 999 zł
29.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
199 999 zł
29.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6779.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
121.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
419 000 zł
121.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3444.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
210 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5834.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
400 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
400 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
53.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Mielęcin
aktualne
299 000 zł
53.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Mielęcin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5557.62 zł
Szczegóły oferty