calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 420 ofert
aktualne
360 000 zł
78.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
360 000 zł
78.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4597.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
545 000 zł
89.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
545 000 zł
89.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6089.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
369 000 zł
60.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6079.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
47.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
329 000 zł
47.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6911.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
102 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
850 000 zł
102 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 8333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
260 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7222.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
53.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
269 000 zł
53.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5038.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
60.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
320 000 zł
60.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5280.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
253 000 zł
89.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
253 000 zł
89.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2836.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
51.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
259 000 zł
51.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5006.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
660 000 zł
118 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
660 000 zł
118 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5593.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
78.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
420 000 zł
78.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5323.19 zł
Szczegóły oferty