Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Włocławek
Znaleziono 419 ofert

345 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5981.28 zł
Szczegóły oferty

229 000 zł
45.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5077.61 zł
Szczegóły oferty

255 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5204.08 zł
Szczegóły oferty

215 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6515.15 zł
Szczegóły oferty

259 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5755.56 zł
Szczegóły oferty

235 000 zł
40.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5759.8 zł
Szczegóły oferty

214 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5783.78 zł
Szczegóły oferty

580 000 zł
69.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8344.12 zł
Szczegóły oferty

289 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5070.18 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Mielęcin
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4629.63 zł
Szczegóły oferty

169 000 zł
38.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4366.93 zł
Szczegóły oferty

290 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5686.27 zł
Szczegóły oferty