Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Włocławek
Znaleziono 419 ofert

410 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Michelin
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6212.12 zł
Szczegóły oferty

284 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
Piętro 5p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5795.92 zł
Szczegóły oferty

420 000 zł
78.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5323.19 zł
Szczegóły oferty

335 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty

245 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty

268 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5955.56 zł
Szczegóły oferty

190 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty

339 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4643.84 zł
Szczegóły oferty

420 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5915.49 zł
Szczegóły oferty

180 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4615.38 zł
Szczegóły oferty

580 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5272.73 zł
Szczegóły oferty

289 000 zł
57.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5061.3 zł
Szczegóły oferty