calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
334 382 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
334 382 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13375.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 120 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
1 120 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 16716.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
42.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
499 000 zł
42.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11741.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
97.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
489 000 zł
97.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5015.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
490 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7538.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
350 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7777.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
345 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7840.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
325 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6770.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
34.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
350 000 zł
34.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10144.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
418 000 zł
42.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
418 000 zł
42.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9853.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
30 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
30 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 937.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
48.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
749 000 zł
48.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15392.52 zł
Szczegóły oferty