calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 509 ofert
aktualne
485 000 zł
54.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
485 000 zł
54.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8873.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
46.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
375 000 zł
46.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8004.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
735 000 zł
66.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
735 000 zł
66.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11069.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
81.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
649 000 zł
81.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7927.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
49.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
299 000 zł
49.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6068.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
675 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
675 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9121.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
285 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7916.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
510 000 zł
68.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
510 000 zł
68.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7464.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
330 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8753.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
49.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
349 000 zł
49.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7099.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
267 000 zł
30.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
267 000 zł
30.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8629.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
470 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
470 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9400 zł
Szczegóły oferty