calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 509 ofert
aktualne
299 999 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
299 999 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 2p
  • Cena za m2 6976.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
315 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11250 zł
Szczegóły oferty
aktualne
287 000 zł
28.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
287 000 zł
28.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9993.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
257 000 zł
36.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
257 000 zł
36.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7014.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
378 000 zł
64.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
378 000 zł
64.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5887.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
50.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
410 000 zł
50.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8113.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
660 000 zł
80.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
660 000 zł
80.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8174.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
417 366 zł
35.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
417 366 zł
35.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
395 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10675.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 162 000 zł
166 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
1 162 000 zł
166 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 7
  • Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
218 999 zł
23.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
218 999 zł
23.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9460 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
20.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
210 000 zł
20.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10427.01 zł
Szczegóły oferty