calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 509 ofert
aktualne
980 000 zł
148 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
980 000 zł
148 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6621.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
23.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
260 000 zł
23.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10938.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
46.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
375 000 zł
46.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8004.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
50.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
489 000 zł
50.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9746.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 000 zł
69.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
610 000 zł
69.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8759.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
690 000 zł
103.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
690 000 zł
103.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6644.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
44.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
325 000 zł
44.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7319.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
419 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7759.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
35.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
305 000 zł
35.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8677.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 470 000 zł
141 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
1 470 000 zł
141 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10425.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
690 000 zł
103.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
690 000 zł
103.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6644.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
37.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
310 000 zł
37.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8271.08 zł
Szczegóły oferty