calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 509 ofert
aktualne
310 000 zł
37.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
310 000 zł
37.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8271.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
280 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4827.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
92 000 zł
16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
92 000 zł
16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
17.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
175 000 zł
17.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
249 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6729.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
44.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
509 000 zł
44.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11521.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 000 zł
69.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
610 000 zł
69.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8759.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
23.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
260 000 zł
23.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10938.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
81.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
499 000 zł
81.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6133.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
307 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
307 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8297.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
379 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7431.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
46.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
345 000 zł
46.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7395.5 zł
Szczegóły oferty