calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 508 ofert
aktualne
319 000 zł
47.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
319 000 zł
47.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6755.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 195 000 zł
174.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
1 195 000 zł
174.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6836.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
752 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
752 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10301.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
750 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10416.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
408 999 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
408 999 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7436.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
52.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
385 000 zł
52.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7305.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
439 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9145.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
249 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6552.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
249 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6729.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
300 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
300 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8108.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
290 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6304.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 500 zł
37.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
299 500 zł
37.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7995.19 zł
Szczegóły oferty