calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 507 ofert
aktualne
348 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
348 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
558 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
558 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12681.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
49.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
305 000 zł
49.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6190.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
312 892 zł
34.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
312 892 zł
34.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
26.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
215 000 zł
26.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7992.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
35.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
330 000 zł
35.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9295.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
36.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
310 000 zł
36.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8554.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
197 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
197 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7296.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
355 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6698.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
766 500 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
766 500 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
239 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6459.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
325 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10833.33 zł
Szczegóły oferty