calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 507 ofert
aktualne
500 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
500 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11904.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
319 000 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6405.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
29.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
270 000 zł
29.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9215.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
38.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
299 000 zł
38.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7837.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
349 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6843.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
23.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
245 000 zł
23.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10443.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
314 000 zł
46.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
314 000 zł
46.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6745.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
63.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
495 000 zł
63.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7764.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
70.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
535 000 zł
70.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7588.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
295 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6555.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
450 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9336.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
699 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9125.33 zł
Szczegóły oferty