calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 507 ofert
aktualne
210 000 zł
20.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
210 000 zł
20.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10427.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
322 000 zł
46.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
322 000 zł
46.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6978.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
36.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
229 000 zł
36.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6318.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
36.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
269 000 zł
36.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7422.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
369 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9634.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
45.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
379 000 zł
45.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8416.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 450 000 zł
177.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
1 450 000 zł
177.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 8169.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
999 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
999 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12501.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
36.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
399 000 zł
36.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10845.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
42.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
285 000 zł
42.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6658.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
51.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
385 000 zł
51.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7419.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
449 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7483.33 zł
Szczegóły oferty