calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 507 ofert
aktualne
429 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
429 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7526.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
415 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9431.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
45.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
350 000 zł
45.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7755.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
550 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7857.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
585 000 zł
73.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
585 000 zł
73.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7986.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
203 000 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
203 000 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7807.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
44.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
330 000 zł
44.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7361.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
530 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11041.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
50.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
349 000 zł
50.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6935.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
52.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
349 000 zł
52.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6628.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
128.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
850 000 zł
128.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6602.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
60.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
399 000 zł
60.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6624.61 zł
Szczegóły oferty