calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
450 000 zł
49.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
450 000 zł
49.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9065.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
34.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
339 000 zł
34.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9817.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
306 499 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
306 499 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8283.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 998 zł
42.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
339 998 zł
42.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8051.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
315 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7682.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
46.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
350 000 zł
46.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7580.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
560 000 zł
61.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
560 000 zł
61.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9105.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
347 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
347 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9378.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
449 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 12p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7483.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
333 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
333 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
386 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
386 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7568.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
28.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
349 000 zł
28.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12097.05 zł
Szczegóły oferty