calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
366 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
366 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
899 000 zł
105 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
899 000 zł
105 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8561.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
45.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
310 000 zł
45.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6835.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
498 000 zł
71.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
498 000 zł
71.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6988.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
380 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7755.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
39.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
275 000 zł
39.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6993.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
36.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
499 000 zł
36.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13792.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
359 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9972.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
384 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
384 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9846.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
171 000 zł
13.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
171 000 zł
13.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12789.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
370 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
260 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7027.03 zł
Szczegóły oferty