calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
235 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
235 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7121.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
379 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7150.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
40.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
265 000 zł
40.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6485.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
266 000 zł
39.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
266 000 zł
39.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6685.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
294 000 zł
43.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
294 000 zł
43.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6687.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
869 000 zł
71.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
869 000 zł
71.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12187.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
541 997 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
541 997 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13549.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
359 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8067.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 000 zł
79.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
590 000 zł
79.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7405.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 000 zł
50.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
370 000 zł
50.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7297.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
690 000 zł
73.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
690 000 zł
73.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 9336.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
499 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8910.71 zł
Szczegóły oferty