calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
319 999 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
319 999 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4637.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 999 zł
68.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
339 999 zł
68.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4967.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
265 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7260.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
472 000 zł
52.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
472 000 zł
52.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8993.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
363 164 zł
38.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
363 164 zł
38.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9450.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
363 164 zł
38.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
363 164 zł
38.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9450.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 400 zł
37.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
229 400 zł
37.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6198.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
26.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
255 000 zł
26.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9557.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
300 000 zł
35.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
300 000 zł
35.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8436.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
555 000 zł
53.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
555 000 zł
53.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10428.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
37.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
275 000 zł
37.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7337.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
495 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9519.23 zł
Szczegóły oferty