calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
419 000 zł
33.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
419 000 zł
33.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12522.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
573 000 zł
43.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
573 000 zł
43.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13181.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
749 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11179.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
249 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7929.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
255 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6891.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
529 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7053.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
520 000 zł
61.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
520 000 zł
61.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8507.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
82.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
749 000 zł
82.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9031.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 196 zł
55.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
495 196 zł
55.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
628 000 zł
49.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
628 000 zł
49.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12805.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
658 999 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
658 999 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7752.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
50.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
349 000 zł
50.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6853.89 zł
Szczegóły oferty