calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
449 000 zł
64.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
449 000 zł
64.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6960.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 196 zł
55.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
495 196 zł
55.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
242 000 zł
34.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
242 000 zł
34.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6932.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
59.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
495 000 zł
59.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8343.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
319 000 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6405.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
420 000 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7058.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
260 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7123.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
45.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
289 000 zł
45.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6407.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
649 000 zł
94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 6904.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
30.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
250 000 zł
30.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8080.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
775 000 zł
152.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
775 000 zł
152.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5071.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 000 zł
38.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
435 000 zł
38.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11444.36 zł
Szczegóły oferty