calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
812 860 zł
83.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
812 860 zł
83.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
600 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
600 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
675 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
675 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12272.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
62.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
449 000 zł
62.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7193.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
21.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
189 000 zł
21.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8594.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
49.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
315 000 zł
49.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6402.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
245 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6447.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
52.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
439 000 zł
52.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8424.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
775 000 zł
70.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
775 000 zł
70.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10955.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
70.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
579 000 zł
70.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8216.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
29.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
270 000 zł
29.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9215.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
445 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
445 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8900 zł
Szczegóły oferty