calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
320 000 zł
75.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
320 000 zł
75.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4223.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
28.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
210 000 zł
28.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7347.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
509 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7485.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
80.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
550 000 zł
80.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6796.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
44.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
350 000 zł
44.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7881.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
355 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9594.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
69.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
425 000 zł
69.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6128.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
645 000 zł
93.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
645 000 zł
93.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6908 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
329 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8225 zł
Szczegóły oferty
aktualne
100 000 zł
15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
100 000 zł
15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6666.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
15.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
175 000 zł
15.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11290.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
46.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
320 000 zł
46.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6948.97 zł
Szczegóły oferty