calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
629 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
629 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11232.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
331 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
331 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7697.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
625 000 zł
67.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
625 000 zł
67.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9307.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
375 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9615.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
500 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
500 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
359 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7638.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
287 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
287 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7175 zł
Szczegóły oferty
aktualne
513 700 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
513 700 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9692.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
48.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
299 000 zł
48.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6156.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 000 zł
93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
530 000 zł
93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5698.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
36.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
255 000 zł
36.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6967.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 700 zł
48.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
419 700 zł
48.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8734.65 zł
Szczegóły oferty