calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
368 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
368 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10222.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
409 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7175.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
43.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
289 000 zł
43.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6696.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
675 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
675 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9926.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
310 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6595.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
85.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
415 000 zł
85.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4828.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
600 000 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
600 000 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12048.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
295 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6555.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
250 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8064.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
57.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
449 000 zł
57.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7791.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 900 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
229 900 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Cena za m2 4180 zł
Szczegóły oferty
aktualne
386 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
386 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9650 zł
Szczegóły oferty