calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
299 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
299 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7931.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
360 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9729.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
395 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7745.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
42.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
375 000 zł
42.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8840.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
365 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4932.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
720 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
243 000 zł
30.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
243 000 zł
30.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7993.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
417 000 zł
57.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
417 000 zł
57.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7278.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
99 000 zł
22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
99 000 zł
22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
51.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
375 000 zł
51.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7217.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
993 000 zł
92.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
993 000 zł
92.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10792.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
45.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
310 000 zł
45.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6750.87 zł
Szczegóły oferty