Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Łódź
Znaleziono 506 ofert

349 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8309.52 zł
Szczegóły oferty

349 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9184.21 zł
Szczegóły oferty

720 000 zł
54.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 13330.86 zł
Szczegóły oferty

320 000 zł
36.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8709.85 zł
Szczegóły oferty

990 000 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9082.57 zł
Szczegóły oferty

259 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty

818 000 zł
94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8702.13 zł
Szczegóły oferty

380 945 zł
30.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 12634.99 zł
Szczegóły oferty

599 999 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Piętro 6p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 17142.83 zł
Szczegóły oferty

210 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 7777.78 zł
Szczegóły oferty

339 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8921.05 zł
Szczegóły oferty

272 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7351.35 zł
Szczegóły oferty