calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 509 ofert
aktualne
649 000 zł
81.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
649 000 zł
81.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7927.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
49.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
299 000 zł
49.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6068.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
675 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
675 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9121.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
285 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7916.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
510 000 zł
68.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
510 000 zł
68.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7464.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
330 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8753.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
49.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
349 000 zł
49.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7099.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
267 000 zł
30.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
267 000 zł
30.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8629.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
470 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
470 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
980 000 zł
148 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
980 000 zł
148 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6621.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 470 000 zł
141 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
1 470 000 zł
141 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10425.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 999 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
299 999 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 2p
  • Cena za m2 6976.72 zł
Szczegóły oferty