calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 509 ofert
aktualne
459 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
459 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8660.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
632 970 zł
54.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
632 970 zł
54.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
54.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
480 000 zł
54.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8821.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
335 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8815.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
28.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
270 000 zł
28.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9394.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
37.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
310 000 zł
37.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8271.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
795 000 zł
74.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
795 000 zł
74.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10678.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
60.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
480 000 zł
60.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7932.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
81.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
649 000 zł
81.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7927.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
393 000 zł
47.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
393 000 zł
47.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8322.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
333 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
333 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8694.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
63.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
699 000 zł
63.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11053.13 zł
Szczegóły oferty