calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
282 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
282 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6266.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
275 000 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Cena za m2 7313.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
720 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
559 000 zł
47.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
559 000 zł
47.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11850.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
650 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9558.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
500 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
500 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8064.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
630 000 zł
88.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
630 000 zł
88.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7100.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
690 000 zł
94.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
690 000 zł
94.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7278.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
265 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7162.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
45.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
460 000 zł
45.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10154.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
393 500 zł
38.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
393 500 zł
38.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10141.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
260 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7027.03 zł
Szczegóły oferty