calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
599 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
599 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6305.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
273 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
273 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8531.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
320 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6336.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
278 000 zł
38.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
278 000 zł
38.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7230.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
226 000 zł
26.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
226 000 zł
26.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8544.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
535 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8629.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
627 000 zł
56.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
627 000 zł
56.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11067.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
34.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
459 000 zł
34.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13121.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
651 840 zł
62.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
651 840 zł
62.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 536 zł
56.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
530 536 zł
56.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 495 zł
41.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
509 495 zł
41.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12336.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
45.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
320 000 zł
45.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7079.65 zł
Szczegóły oferty