calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
352 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
352 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6285.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
266 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
266 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
43.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
379 000 zł
43.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8775.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
61.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
449 000 zł
61.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7253.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
260 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9285.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
286 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
286 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6355.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
400 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
400 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8888.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
38.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
280 000 zł
38.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7253.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
350 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7954.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
308 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
308 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6844.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
466 950 zł
42.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
466 950 zł
42.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
56.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
550 000 zł
56.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9700.18 zł
Szczegóły oferty