calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
1 280 000 zł
128 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
1 280 000 zł
128 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
27.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
259 000 zł
27.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9299.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
503 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
503 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11976.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
46.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
369 000 zł
46.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7926.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
37.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
289 000 zł
37.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7787.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
aktualne
425 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6071.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
45.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
aktualne
280 000 zł
45.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6204.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
304 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
304 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6909.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
410 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7454.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
447 000 zł
47.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
447 000 zł
47.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9466.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
447 000 zł
47.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
447 000 zł
47.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9466.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
44.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
299 000 zł
44.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6778.51 zł
Szczegóły oferty