Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Łódź
Znaleziono 506 ofert

220 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 7857.14 zł
Szczegóły oferty

690 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
Piętro 9p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7931.03 zł
Szczegóły oferty

216 000 zł
27.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 7941.18 zł
Szczegóły oferty

290 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7837.84 zł
Szczegóły oferty

34 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 1360 zł
Szczegóły oferty

339 000 zł
45.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
Piętro 6p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7504.98 zł
Szczegóły oferty

890 000 zł
76.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11708.99 zł
Szczegóły oferty

260 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7027.03 zł
Szczegóły oferty

456 000 zł
63.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7231.21 zł
Szczegóły oferty

988 960 zł
123.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty

329 000 zł
34.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 9608.64 zł
Szczegóły oferty

4 700 000 zł
1343 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
Liczba pokoi 22
Cena za m2 3499.63 zł
Szczegóły oferty