calendar
Wyszukiwarka
Łódź
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znaleziono 506 ofert
aktualne
259 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
259 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
42.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
275 000 zł
42.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6444.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
553 000 zł
79.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
553 000 zł
79.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6984.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
49.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
395 000 zł
49.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7999.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
44.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
330 000 zł
44.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7354.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
660 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
660 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8571.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
399 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
292 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
aktualne
292 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7684.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
46.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
379 000 zł
46.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8087.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
607 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
aktualne
607 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8315.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
aktualne
409 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Bałuty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8520.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
51.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
aktualne
369 000 zł
51.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7212.67 zł
Szczegóły oferty