Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Łódź
Znaleziono 506 ofert

269 000 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Piętro poddasze
Liczba pokoi 1
Cena za m2 10346.15 zł
Szczegóły oferty

325 000 zł
51.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6322.96 zł
Szczegóły oferty

31 000 zł
29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 1068.97 zł
Szczegóły oferty

252 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
Piętro 6p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6810.81 zł
Szczegóły oferty

345 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6509.43 zł
Szczegóły oferty

46 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 1095.24 zł
Szczegóły oferty

21 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Górna
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 600 zł
Szczegóły oferty

46 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 779.66 zł
Szczegóły oferty

999 000 zł
74.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 13321.78 zł
Szczegóły oferty

460 000 zł
70.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6502.69 zł
Szczegóły oferty

362 000 zł
38.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Widzew
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9441.84 zł
Szczegóły oferty

26 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Łódź, Polesie
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 577.78 zł
Szczegóły oferty