calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
1 944 800 zł
143 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
1 944 800 zł
143 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 360 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
1 360 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
952 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
952 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
181 790 zł
34.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
181 790 zł
34.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 200 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
aktualne
1 200 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 17142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
200 000 zł
38.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
200 000 zł
38.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5148.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
181 790 zł
34.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
181 790 zł
34.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
181 790 zł
34.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
181 790 zł
34.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
181 790 zł
34.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
181 790 zł
34.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
354 093 zł
69.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
354 093 zł
69.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 760 zł
77.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
395 760 zł
77.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
295 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4469.7 zł
Szczegóły oferty