calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
149 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
aktualne
149 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5960 zł
Szczegóły oferty
aktualne
300 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
300 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4545.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 775 000 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
1 775 000 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 13p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13653.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
295 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4836.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
358 644 zł
68.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
358 644 zł
68.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
358 644 zł
68.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
358 644 zł
68.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 239 zł
57.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
295 239 zł
57.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 239 zł
57.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
295 239 zł
57.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 239 zł
57.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
295 239 zł
57.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
aktualne
280 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4666.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
363 362 zł
74.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
363 362 zł
74.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4850 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 856 zł
62.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
299 856 zł
62.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4800 zł
Szczegóły oferty