calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
267 360 zł
55.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
267 360 zł
55.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 744 zł
52.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
249 744 zł
52.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 100 zł
67.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
339 100 zł
67.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 100 zł
67.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
339 100 zł
67.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
328 496 zł
67.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
328 496 zł
67.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
328 400 zł
66.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
328 400 zł
66.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4948.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
331 800 zł
66.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
331 800 zł
66.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
191 776 zł
36.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
191 776 zł
36.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
191 776 zł
36.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
191 776 zł
36.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
191 776 zł
36.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
191 776 zł
36.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
373 250 zł
74.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
aktualne
373 250 zł
74.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
763 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
aktualne
763 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7198.11 zł
Szczegóły oferty