calendar
Wyszukiwarka
Zakopane
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Zakopane

Znaleziono 64 ofert
aktualne
1 100 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 100 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 18644.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
820 000 zł
27.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
820 000 zł
27.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 29753.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 100 000 zł
47.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 100 000 zł
47.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 23374.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 250 000 zł
107 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 250 000 zł
107 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11682.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
890 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
890 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 18541.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
890 000 zł
40.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
890 000 zł
40.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 22183.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 302 000 zł
42.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Skibówki
aktualne
1 302 000 zł
42.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Skibówki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 30736.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
870 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
870 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
867 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
867 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
858 000 zł
24.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
858 000 zł
24.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 34596.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
807 000 zł
26.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
807 000 zł
26.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 30967 zł
Szczegóły oferty
aktualne
780 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
780 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 27857.14 zł
Szczegóły oferty