calendar
Wyszukiwarka
Zakopane
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Zakopane

Znaleziono 64 ofert
aktualne
2 399 999 zł
165.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
2 399 999 zł
165.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 14501.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 250 000 zł
33.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
aktualne
1 250 000 zł
33.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 37593.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
949 000 zł
49.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
949 000 zł
49.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 19152.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
899 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
899 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 23472.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
790 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
790 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 19750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 100 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 100 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 18644.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 998 zł
43.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
699 998 zł
43.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16091.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 050 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 050 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13461.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
950 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
950 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16379.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
34.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
aktualne
749 000 zł
34.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 21442.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
790 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
790 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13166.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
995 000 zł
51.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
aktualne
995 000 zł
51.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 19227.05 zł
Szczegóły oferty