calendar
Wyszukiwarka
Zakopane
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Zakopane

Znaleziono 64 ofert
aktualne
910 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
910 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 14000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
53.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
850 000 zł
53.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15840.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 990 000 zł
58.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 990 000 zł
58.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 34210.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 170 000 zł
114.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 170 000 zł
114.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10245.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
999 000 zł
76.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
aktualne
999 000 zł
76.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13004.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 550 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 550 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 18235.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
799 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21193.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
850 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 16666.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 950 000 zł
67.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 950 000 zł
67.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 28829.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 260 000 zł
69.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 260 000 zł
69.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18160.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
895 000 zł
28.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
895 000 zł
28.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 30990.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
990 000 zł
28.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
990 000 zł
28.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 34410.84 zł
Szczegóły oferty