calendar
Wyszukiwarka
Zakopane
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Zakopane

Znaleziono 64 ofert
aktualne
570 000 zł
26.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
570 000 zł
26.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21396.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 150 000 zł
57.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
aktualne
1 150 000 zł
57.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 19965.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
859 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
859 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15907.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
975 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
975 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 19500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
aktualne
499 000 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 19192.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
960 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
960 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 16551.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
945 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
945 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
940 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
940 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21860.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
979 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Pardałówka
aktualne
979 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane, Pardałówka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18471.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 200 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 200 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 24000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 650 730 zł
46.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
1 650 730 zł
46.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 35761.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 864 250 zł
63.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
aktualne
2 864 250 zł
63.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zakopane
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 45000 zł
Szczegóły oferty