Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Marki
Znaleziono 36 ofert

699 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9077.92 zł
Szczegóły oferty

849 000 zł
160 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5306.25 zł
Szczegóły oferty

650 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11403.51 zł
Szczegóły oferty

850 000 zł
145 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5862.07 zł
Szczegóły oferty

949 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9125 zł
Szczegóły oferty

750 000 zł
80.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9310.99 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
83.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8366.25 zł
Szczegóły oferty

650 000 zł
67.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9697.15 zł
Szczegóły oferty

720 000 zł
93.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7668.55 zł
Szczegóły oferty

570 000 zł
48.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11872.53 zł
Szczegóły oferty

590 000 zł
50.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11792.92 zł
Szczegóły oferty

840 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 14000 zł
Szczegóły oferty