calendar
Wyszukiwarka
Marki
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Marki

Znaleziono 35 ofert
aktualne
498 300 zł
45.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
498 300 zł
45.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
698 530 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
698 530 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
522 450 zł
38.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
522 450 zł
38.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
486 250 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
486 250 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
663 310 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
663 310 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
637 650 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
637 650 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
592 620 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
592 620 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
672 750 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
672 750 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
637 650 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
637 650 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
505 700 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
505 700 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
592 620 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
592 620 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty