calendar
Wyszukiwarka
Marki
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Marki

Znaleziono 35 ofert
aktualne
699 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
699 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9077.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
849 000 zł
160 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
849 000 zł
160 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5306.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
650 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11403.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
145 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
850 000 zł
145 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5862.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
949 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
949 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9125 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
83.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
699 000 zł
83.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8366.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
67.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
650 000 zł
67.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9697.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 000 zł
93.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
720 000 zł
93.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7668.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
570 000 zł
48.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
570 000 zł
48.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11872.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 000 zł
50.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
590 000 zł
50.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11792.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
840 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
840 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
989 000 zł
94.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
989 000 zł
94.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10441.3 zł
Szczegóły oferty