calendar
Wyszukiwarka
Marki
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Marki

Znaleziono 35 ofert
aktualne
550 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
550 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
699 000 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11908.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
575 000 zł
50.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
575 000 zł
50.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11474.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
670 000 zł
51.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
670 000 zł
51.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12924.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 090 000 zł
137 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
1 090 000 zł
137 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 7956.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
585 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
aktualne
585 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15394.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
848 000 zł
130.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
848 000 zł
130.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6498.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
663 310 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
663 310 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
672 750 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
672 750 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
522 450 zł
38.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
522 450 zł
38.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
505 700 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
505 700 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
547 800 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
aktualne
547 800 zł
49.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Marki, Marki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty