Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Opole
Znaleziono 137 ofert

670 000 zł
96.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Wróblin
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6964.66 zł
Szczegóły oferty

479 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7603.17 zł
Szczegóły oferty

480 000 zł
72.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6624.34 zł
Szczegóły oferty

949 000 zł
85.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Szczepanowice
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11047.73 zł
Szczegóły oferty

499 000 zł
49.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10167.07 zł
Szczegóły oferty

1 128 000 zł
188.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
Piętro 1p
Liczba pokoi 6
Cena za m2 5972.36 zł
Szczegóły oferty

510 000 zł
53.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9453.2 zł
Szczegóły oferty

560 000 zł
56.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9922.04 zł
Szczegóły oferty

675 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9246.58 zł
Szczegóły oferty

709 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9581.08 zł
Szczegóły oferty

398 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Nowa Wieś Królewska
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5685.71 zł
Szczegóły oferty

560 000 zł
120 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Groszowice
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4666.67 zł
Szczegóły oferty