calendar
Wyszukiwarka
Opole
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Opole

Znaleziono 137 ofert
aktualne
870 000 zł
136 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
870 000 zł
136 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 9
  • Cena za m2 6397.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
500 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
500 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8196.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
348 000 zł
44.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Nowa Wieś Królewska
aktualne
348 000 zł
44.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Nowa Wieś Królewska
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7876.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
200 000 zł
24.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
200 000 zł
24.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8163.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
680 000 zł
69.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
aktualne
680 000 zł
69.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9825.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
690 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
690 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 9200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
aktualne
305 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4178.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
252 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Dambonia
aktualne
252 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Dambonia
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5338.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
aktualne
265 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5520.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
aktualne
325 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
aktualne
235 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6184.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Malinka
aktualne
450 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Malinka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7031.25 zł
Szczegóły oferty